Концерт «Планета ХНАДУ», присвячений Міжнародному дню студента, що відбувся 15.11.2018

     У середині листопада в житті наших іноземних першокурсників відбулася визначна подія – вони святкували свій перший День студента. Подарунком до цього свята став щорічний концерт «Планета ХНАДУ», який підготували студенти разом зі своїми викладачами-кураторами з кафедри мовної підготовки .

     Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Тохтарь Г.І., декан ФПІГ Кудрявцев В.М. і завідувач кафедри мовної підготовки Моргунова Н.С. привітали студентів-іноземців з Міжнародним днем студента, зокрема наголосивши, що іноземні громадяни навчаються в одному з найкращих ВНЗ України і побажали, щоб ту енергію, з якою їхні підопічні  виступають на концертах, вони застосовували б і в навчанні.

     Звичайно, учасникам концерту довелося витратити багато часу на численні репетиції. Але нагородою за терпіння стали яскраві виступи, що пройшли нібито на одному подиху, та атмосфера гарного настрою, що панувала в залі. Гості концерту почули пісні, які студенти співали і французькою, і арабською, і російською та українською, гру і спів на гітарі,   побачили сценку зі студентського  життя «Очікування і реальність» і традиційну презентацію ХНАДУ, представлену нашими іноземними першокурсниками.

     Відчувалося, що студенти трохи нервували. А разом з ними – і їхні викладачі, що стежили за своїми вихованцями із зали. Та незважаючи на це, концертом залишилися задоволені і глядачі, та, насамперед, самі учасники.

     Після концерту учасники ще довго не хотіли розходитися – фотографувалися та обмінювалися враженнями. Будемо сподіватися, що ці студенти і надалі будуть брати активну участь у житті свого університету.