НОВИНИ

Опубліковано:

Кудрявцев В’ячеслав Михайлович – дипломант конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена»!

Щиросердно вітаємо декана факультету підготовки іноземних громадян, доц. Кудрявцева В'ячеслава Михайловича з нагоди нагородження дипломом обласного конкурсу, що започаткований 1999 року як велична традиція уславлення науковців нашого регіону. Так, 2020 року в XXII обласному...

Опубліковано:

Тохтар Георгій Іванович – Заслужений працівник освіти України!

Щиросердно вітаємо проректора з науково-педагогічної роботи і міжнародних зв'язків, проф. Тохтаря Георгія Івановича з нагоди присвоєння високого звання. Так, Указом Президента України від 22 січня 2021 року № 24/2021 Внешняя ссылка открывается в новом окне"Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня...

Опубліковано:

Масляний тиждень на підготовчому факультеті

25 лютого 2020 р кафедра природничих і гуманітарних дисциплін провела день кафедри, присвячений святкуванню "Масляної".

Опубліковано:

Екскурсія студентів підготовчого факультету ХНАДУ в Харківський художній музей

5 лютого 2020 року відбулася екскурсія студентів підготовчого факультету ХНАДУ в Харківський художній музей. 

To top

85 Науково-технічна та науково-методична конференція університету

Засідання секції кафедри Природничих і гуманітарних дисциплін відбудеться 14.05.2021 року о 13-30 на кафедрі ПіГДі.

Екскурсія в історичний музей

     5 червня 2019 року відбулася екскурсія студентів підготовчого факультету ХНАДУ в Харківський історичний музей. Студенти групи Г1, гуманітарного напрямку навчання, які вивчають дисципліну "Історія", ознайомилися з виставками музею, які належать до історії козацтва, історії Слобожанщини, історії Харкова в ХІХ і ХХ століть, періоду Другої Світової Війни. 

Наші студенти на конференціях інших університетів

     Іноземним студентам нашого підготовчого факультету дуже сподобалося виступати на студентській науковій конференції, яка відбулася 9 квітня 2019 року в нашому університеті, вони вирішили продемонструвати свої доклади на студентських конференціях в інших закладах вищої освіти міста Харкова, показати студентам інших підготовчих факультетів, як добре вони навчаються в ХНАДУ.
      Так наші студенти: Нинга Саге Сорелль (Камерун), Муфлех Аграф (Марокко), Цинь Сяосюань (Китай), Сайри Сана (Марокко), Сунь Цзянь (Китай), прийняли участь та виступили з доповідями:

 
     1 квітня 2019 року на XVIII міжвузівській науково-практичній конференції іноземних студентів підготовчих факультетів та відділень України «Шлях до науки: перші кроки», яка відбулася в Харківському фармацевтичному університеті;

.

 
     23 квітня 2019 року на ІІ Міжвузівській науково-практичній конференції іноземних студентів та слухачів підготовчих факультетів та відділень України «Наукові дослідження інноваційний підхід до проблем ІІІ тисячоліття», яка відбулася в "Університеті банковської справи".

.

 
     22 травня 2019 року на ХІ Міжвузівській науково-практичній конференції іноземних студентів та слухачів підготовчих факультетів та відділень України" Культурне розмаіття: матеріальна та нематеріальна культура різних країн світу", яка відбулася у Харківському національному університеті радіоелектроніки.