Наукова робота

     Основу бюджетних наукових досліджень кафедри складають роботи у сфері дидактики загально фундаментальних дисциплін при підготовці іноземних громадян. Разом з тим проводяться дослідження у галузі природничо-математичних наук. До пріоритетного напрямку діяльності усіх викладачів кафедри відноситься керівництво науковою роботою студентів, яку успішно демонструють на щорічних студентських конференція.

Міжнародна науково-практична конференція іноземних студентів 2019 р.

     9 квітня 2019 року на кафедрі ПІГД відбулася міжнародна науково-практична конференція іноземних студентів "ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНЦІЙ ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ У ПРОЦЕСІ СУЧАСНОЇ МІЖКУЛЬТУРНОЇ ВЗАІМОДІЇ ".

Внутренняя ссылка открывается в текущем окне    детальніше

83-я Міжнародна науково-технічна та науково-методична конференція

     14 травня 2019 року на кафедрі ПіГД відбулася 83-я Міжнародна науково-технічна та науково-методична конференція університету. Було заслухано 8 доповідей викладачів нашої кафедри, в яких були означені основні проблеми довузівської підготовки іноземних студентів та шляхи їх вирішення. Також на конференції було заслухано доповідь докторанта Харківського національного педагогічного університету імені Г. Сковороди доц. Шмоніної Т.А.

Нікітіної Тетяні Борисівні  присвоєно вчене звання професора кафедри природничих і гуманітарних дисциплін: АП № 000284 від 01.02.2018 р.