Кісіль Людмила Миколаївна

Прізвище, ім’я, по батькові: КІСІЛЬ ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА

Посада: старший викладач

Електронна пошта: ludmilakisil@remove-this.yahoo.remove-this.com

Внешняя ссылка открывается в новом окнеGoogle Academy

Внешняя ссылка открывается в новом окнеORCID

Внешняя ссылка открывается в новом окнеМетодичний кабінет

Освіта: закінчила філологічний факультет Харківського державного університету (нині Харківський національній університет імені В.Н. Каразіна) 1999 року, отримала диплом за спеціальністю «Українська мова та література» та здобула кваліфікацію філолога, викладача української мови та літератури.

З 1999 по 2006 рік працювала викладачем у Харківському машинобудівному коледжі. Викладала дисципліни «Українська мова», «Українська література», «Ділова українська мова», «Українська мова за професійним спрямуванням».

Працює в ХНАДУ з 2006 року: спочатку викладачем кафедри філології, з 2007 року – викладачем кафедри педагогіки, психології та мовної підготовки. З 2013 року обіймає посаду старшого викладача кафедри мовної підготовки.

Навчальна діяльність: викладає дисципліни «Українська мова як іноземна», "Російська мова як іноземна"

Бере активну участь у науковій роботі, розробці підручників та навчально-методичних посібників. Нею опубліковано понад 40 наукових та навчально-методичних праць. Зокрема є автором навчально-методичного посібника "Українська мова як іноземна" для студентів транспортних спеціальностей, співавтором навчально-методичних посібників з навчання реферування на матеріалі текстів дисциплін транспортного циклу й на матеріалі текстів дисциплін професійного циклу комп'ютерних технологій і мехатроніки, навчально-методичного посібника з української мови як іноземної.

Працює над дисертаційним дослідженням «Методика навчання українського діалогічного професійного мовлення студентів-іноземців транспортних спеціальностей».

Є відповідальною за написання і розміщення матеріалів кафедри на Офіційному сайті ХНАДУ і в соціальних мережах Facebook, Twitter, Instagram. Є відповідальною за редагування і розміщення навчально-методичних матеріалів кафедри у Файловому архіві ХНАДУ. 

З 2007 року і дотепер виконує обов’язки куратора іноземних груп.

Тричі нагороджена Почесною грамотою «Найкращий викладач очима студентів ХНАДУ» - у 2016, 2018 та 2019 роках.

Наукові інтереси: українська лінгводидактика; методика навчання професійного мовлення іноземних студентів у процесі фахової підготовки в технічних закладах вищої освіти