Міжвузівський міждисциплінарний науково-методичний семінар «ЗАСТОСУВАННЯ МУЛЬТИМЕДІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ»

Впровадження мультимедійних технологій у навчальний процес на підготовчих факультетах України відкриває перед іноземними студентами нові можливості для вивчення російської та української мов і спеціальних дисциплін.

Однак поки ще існує відчутний дефіцит програмного забезпечення, яке прийнято називати також цифровим ресурсом, комп'ютерними дидактичними матеріалами.

Саме з таким програмним забезпеченням, з новими презентаціями для інтерактивної дошки (SMARTboard) познайомилися викладачі провідних вузів Харкова, які зібралися 18 лютого 2016 року на науково-методичному семінарі в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті.

На семінарі виступили старший викладач кафедри філології Валерія Вікторівна Тараненко і доцент кафедри природничих і гуманітарних наук Тетяна Анатоліївна Шмоніна.

Авторський колектив викладачів кафедри філології та кафедри природничих і гуманітарних наук ХНАДУ, створюючи мультимедійні презентації, прагне довести своєю діяльністю, що від професійного, творчого підходу до організації навчального процесу залежить не тільки результат самого процесу навчання, а й пробудження у іноземних студентів живого інтересу, мотивації до вивчення мови і спеціальних предметів.