Faculty news

Екскурсія  на Західну Україну

     З 1 по 7 травня 2019 року відбулася екскурсія для студентів-іноземців, яку організували викладачі кафедри мовної підготовки на чолі з завідувачем – Моргуновою Надією Сергіївною. Кам’янець-Подільський, Чернівці, Яремче, Буковель, Пилипець, Ужгород, Мукачево та Львів вразили студентів та їхніх наставників величчю палаців і замків, красою природи, привітністю й доброзичливістю місцевих жителів, смачною національною кухнею. Серед студентів-іноземців були представники з Марокко, Китаю, ОАЕ та Ірану. Подорож тривала комфортабельним автобусом в атмосфері цікавого й дружнього спілкування студентів. Команда з сорока подорожуючих наприкінці поїздки стала, без перебільшення, однією дружною сім'єю.   Внутренняя ссылка открывается в текущем окнеДетальніше

Наші студенти на конференціях інших університетів

     Іноземним студентам нашого підготовчого факультету дуже сподобалося виступати на студентській науковій конференції, яка відбулася 9 квітня 2019 року в нашому університеті, вони вирішили продемонструвати свої доклади на студентських конференціях в інших закладах вищої освіти міста Харкова, показати студентам інших підготовчих факультетів, як добре вони навчаються в ХНАДУ.
      Так наші студенти: Нинга Саге Сорелль (Камерун), Муфлех Аграф (Марокко), Цинь Сяосюань (Китай), Сайри Сана (Марокко), Сунь Цзянь (Китай), прийняли участь та виступили з доповідями:

 
     1 квітня 2019 року на XVIII міжвузівській науково-практичній конференції іноземних студентів підготовчих факультетів та відділень України «Шлях до науки: перші кроки», яка відбулася в Харківському фармацевтичному університеті;
 
     23 квітня 2019 року на ІІ Міжвузівській науково-практичній конференції іноземних студентів та слухачів підготовчих факультетів та відділень України «Наукові дослідження інноваційний підхід до проблем ІІІ тисячоліття», яка відбулася в "Університеті банковської справи".
 
     22 травня 2019 року на ХІ Міжвузівській науково-практичній конференції іноземних студентів та слухачів підготовчих факультетів та відділень України" Культурне розмаіття: матеріальна та нематеріальна культура різних країн світу", яка відбулася у Харківському національному університеті радіоелектроніки.