Інформація для абітурієнта

Шановний абітурієнте!

Шановні абітурієнти,  якщо ви раптом не брали участь в олімпіаді, ви можете потренуватися самостійно.  Пропонуємо вам до виконання завдання І і ІІ туру з історії України, української мови та літератури.

Правильні відповіді подаємо окремими файлами (з історії Україниукраїнської мови та літератури).

Призначення кафедри українознавства в навчальному процесі університету – навчити загальним компетентностям, зокрема вміти спілкуватися в професії державною мовою як усно, так і письмово,  бездоганно володіти фаховою термінологією (навчальний курс «Українська мова (за професійним спілкуванням)»; мати  активну громадянську позицію, що ґрунтується на демократичних переконаннях, гуманістичних та етичних цінностях (навчальний курс «Історія та культура України»). На особливу увагу заслуговує виховна діяльність кафедри як у навчальний, так і позанавчальний час.

Колектив кафедри українознавства є загальноуніверситетським структурним підрозділом і ми будемо втішені навчати вас, вельмишановні абітурієнти, на всіх факультетах ХНАДУ: 

Внешняя ссылка открывается в новом окнеавтомобільний, Внешняя ссылка открывается в новом окнедорожньо-будівельний, Внешняя ссылка открывается в новом окнемеханічнийВнешняя ссылка открывается в новом окнетранспортних систем, Внешняя ссылка открывается в новом окнеуправління та бізнесу.

Також маємо за честь співпрацювати з абітурієнтами факультету підготовки іноземних громадян.

Також рекомендуємо вам потренуватися у складанні пробного тесту з української мови і літератури та історії України