Шановний абітурієнте!

Призначення кафедри українознавства в навчальному процесі університету – навчити загальним компетентностям, зокрема вміти спілкуватися в професії державною мовою як усно, так і письмово, бездоганно володіти фаховою термінологією (навчальний курс «Українська мова (за професійним спілкуванням)»; мати  активну громадянську позицію, що ґрунтується на демократичних переконаннях, гуманістичних та етичних цінностях (навчальний курс «Історія та культура України»). На особливу увагу заслуговує виховна діяльність кафедри як у навчальний, так і позанавчальний час.

Колектив кафедри українознавства є загальноуніверситетським структурним підрозділом і ми будемо втішені навчати вас, вельмишановні абітурієнти, на всіх факультетах ХНАДУ: 

Внутренняя ссылка открывается в текущем окнеавтомобільнийВнутренняя ссылка открывается в текущем окнедорожньо-будівельнийВнутренняя ссылка открывается в текущем окнемеханічнийВнутренняя ссылка открывается в текущем окне транспортних системВнутренняя ссылка открывается в текущем окнеуправління та бізнесу.    

До уваги абітурієнтів, які вступають до ХНАДУ у 2024 році!

Інформуємо, що в ХНАДУ через ZOOM-формат ведеться безкоштовна дистанційна  підготовка до національного мультипредметного тесту.

Кафедра українознавства  проводить заняття з української мови та історії України. Заняття побудовані відповідно до чинних програм ЗНО і за принципом максимальної схожості до завдань демонстраційної версії НМТ, проходять вони у формі консультацій і корисних порад-лайфхаків.

Долучайтеся до занять за вказаними покликаннями:

1.      УКРАЇНСЬКА МОВА – щосереди з 19:00 до 19:40 https://zoom.us/j/96815097687pwd=enVONVhucE82TzBCTlZZc3V2by9Ldz09

2.      ІСТОРІЯ УКРАЇНИ –  щоп’ятниці з 19:00 до 19:40
https://zoom.us/j/2276176383?pwd=R0VMWUh3aitpV1lMT2FIVkM5TjUzdz09

Записатися на заняття з цих дисциплін ви можете, залишивши повідомлення на електронній пошті: ukr_khadi@ukr.net

До уваги абітурієнтів 2024 року! ВАЖЛИВІ ДАТИ для вступу до ХНАДУ.