КРОКИ ДО ВСТУПУ

Ми впевнені, що Ви обрали собі спеціальність, що сподобалася. І тепер хочемо Вам повідомити, що в'їзд іноземних громадян в Україну з метою навчання в університетах здійснюється лише за студентською візою (крім громадян Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови та Узбекистану).

Студентські візи іноземним громадянам оформлюються у консульських установах України за кордоном на базі спеціального запрошення університету.

3 кроки до вступу

Для отримання такого ЗАПРОШЕННЯ Вам потрібно переслати до університету електронною поштою:  slavalevcenko1984@gmail.com, або за телефоном:  +380665784443 (Viber, Telegram, WhatsApp)

 • копію закордонного паспорта;
 • копію освітнього документа про закінчення школи чи іншого навчального закладу;
 • підписати угоду на обробку персональних даних (текст угоди додається).

ЗАПРОШЕННЯ (на спеціальному бланку) оформляється протягом 2-х днів після розгляду наданих документів та позитивного рішення комісії. У ньому зазначаються: персональні дані кандидата; країна отримання візи; вид навчання – професійна підготовка відповідно до обраної спеціальності, мовна підготовка та ін.

ОРИГІНАЛ ЗАПРОШЕННЯ передається кандидату особисто після оплати бланка запрошення, процедури його оформлення, візової підтримки та вартості пересилки адресату експрес-поштою (DHL або TNT) за встановленим тарифом. Квитанція про оплату всіх витрат реєструється у спеціальному журналі.

ЗАПРОШЕННЯ на навчання можна також отримати через наших агентів – представників, які мають офіційну довіреність та повноваження університету на право набору іноземних громадян.

ЗГОДА НА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Після отримання ЗАПРОШЕННЯ на навчання Вам слід:

 1. звернутися до Консульського відділу Посольства України в країні, зазначеній у ЗАПРОШЕННІ та дізнатися, які документи Вам потрібно подати для отримання студентської візи (тип D);
 2. підготувати зазначені документи з урахуванням вимог Консульства;
 3. подати їх до Консульства України самостійно або через посередницьку фірму;
 4. отримати у Консульстві студентську візу та легалізувати у ньому Ваші освітні документи;

Документи для зарахування на навчання за обраною спеціальністю

Для зарахування на навчання за обраною спеціальністю (освітньою програмою) іноземний громадянин зобов'язаний:

 1. Надати необхідний перелік документів (поданий нижче).
 2. Підписати заяву – зобов'язання щодо необхідності подання освітніх документів для визнання (нострифікації) та встановлення еквівалентності про освітньо – кваліфікаційний рівень навчання.
 3. Підписати угоду на опрацювання персональних даних.
 4. Підписати контракт на навчання із університетом.
 5. Сплатити за навчання за навчальний рік.

Перелік необхідних документів для зарахування:

 1. Заява.
 2. Освітні документи (СКАН_КОПІЯ), на підставі яких здійснюється зарахування на навчання. Додаток до освітнього документа (СКАН_КОПІЯ) з оцінками з вивчених дисциплін.
 3. Академічна довідка, видана українським чи зарубіжним навчальним закладом (у разі відновлення чи переведення на старші курси навчання).
 4. Оригінал та копія освітнього документа про попередній рівень вищої освіти – диплом бакалавра (при вступі до магістратури).
 5. Копія паспорта, перекладена українською мовою та завірена нотаріально.
 6. Поліс медичного страхування
 7. 4 фотографії розміром 30х40 мм.

ВАЖЛИВО! Освітні документи (пункти 2-5) мають бути офіційно засвідчені в країні їх видачі, перекладені українською мовою з нотаріально засвідченим перекладом та легалізовані у Консульстві України.

Документи для зарахування на навчання для мовної підготовки

Для зарахування на навчання для мовної підготовки Вам потрібно надати такі документи:

 • освітні документи (оригінал та копія), на підставі яких здійснюється зарахування на навчання;
 • додаток до освітнього документа (оригінал та копія) з оцінками з вивчених дисциплін;
 • копія паспорта, перекладена українською мовою та завірена нотаріально;
 • поліс медичного страхування;
 • 4 фотографії розміром 30х40 мм.

ВАЖЛИВО! Освітні документи мають бути офіційно засвідчені в країні їх видачі, перекладені українською мовою з нотаріально засвідченим перекладом та легалізовані у Консульстві України.

Зарахування іноземних громадян на мовну підготовку здійснюється за наявності у них документів про повну середню освіту, яка була отримана за межами України.