Шановний абітурієнт!

У нас створені найкращі умови для твого навчання. А головне, на тебе чекають доброзичливі, справедливі і високопрофесійні викладачі. З нами твоя мета - стати професійним і сучасним фахівцем - буде обов'язково досягнута.

В Університеті ви маєте можливість вибрати наступні спеціальності:

Спеціальності та вартість навчання

Важливо для Абітурієнтів!

Для дистанційного вступу до навчального закладу іноземець особисто подає до відповідного структурного підрозділу/приймальної комісії заяву у паперовій формі (Начинается скачивание файла Заява  бакалавра) /(Начинается скачивание файлаЗаява магістра)

До заяви іноземець додає:

1) документ (скан-копію) про раніше здобутий освітній (освітньокваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ;

2) додаток скан-копію) до документа про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ (за наявності);

3) академічну довідку, видану іноземним/українським навчальним закладом (у разі переведення або поновлення на навчання, починаючи з другого курсу, додається академічна довідка);

4) скан-копію документа, в якому міститься інформація про зміст навчальної програми за попереднім ступенем (рівнем) вищої освіти, отримані кредити, тривалість навчання та успішність з навчальних дисциплін (у разі відсутності цієї інформації у додатку до документа про освіту), при вступі для здобуття ступеня магістра або післядипломної освіти, якщо відсутність цієї інформації унеможливлює здійснити визнання кваліфікації за документом; {Підпункт 4 пункту 9 в редакції Наказу Міністерства освіти і науки № 1167 від 11.08.2017}

5) копію паспортного документа іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства;

7) скан-копія фотокартки розміром 30 х 40 мм; 

8) копію посвідчення закордонного українця (за наявності); {Підпункт 8 пункту 9 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства освіти і науки № 1167 від 11.08.2017}

9) дослідницька пропозиція з обраної наукової спеціальності або завірений в установленому порядку за місцем роботи/навчання кандидата список опублікованих наукових праць і винаходів українською або англійською мовою додатково подаються при вступі до аспірантури.

Для вступу до докторантури подаються додатково українською або англійською мовою:

тематичний план дисертаційної роботи для здобуття наукового ступеня доктора наук; копія диплома про присвоєння відповідного наукового ступеня;

10) іноземці, які вступають на навчання за програмами академічної мобільності, подають документи, затверджені правилами прийому до вищого навчального закладу та/або передбачені вимогами міжнародних програм та/або договорів, в рамках яких реалізується академічна мобільність.

Документи, зазначені у підпунктах 1 - 5 цього пункту, мають бути перекладені українською мовою з нотаріальним засвідченням перекладу. 

 

Документи, зазначені у підпунктах 1 - 4 цього пункту, мають бути засвідчені в країні їх видачі у спосіб, який офіційно застосовується в цій країні для такого засвідчення, та легалізовані відповідною закордонною установою України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.  

Для отримання запрошення необхідно відправити на пошту   stasfisun2@gmail.com скан або фото наступних документів:

1. Атестат про середню освіту.

2. Закордонний паспорт.

3. Згода на обробку персональних даних.

4. Протягом 2-х днів розглядаються подані документи та формується заявка на отримання запрошення.

5. За умови позитивного результату оформляється запрошення.

6. Вартість запрошення складає 500 гривень (бланк запрошення + візова підтримка + послуги банку).

7. Вартість відправлення запрошення згідно з тарифами кур'єрської служби: TNT, DHL

8. Також для отримання запрошення та необхідної інформації ви можете звернутися до наших фірм-партнерів.

 Ми впевнені, що Ви обрали собі спеціальність, що сподобалася. І тепер хочемо Вам повідомити, що в'їзд іноземних громадян в Україну з метою навчання в університетах здійснюється лише за студентською візою (крім громадян Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови та Узбекистану).
Студентські візи іноземним громадянам оформлюються у консульських установах України за кордоном на базі спеціального запрошення університету.

 

3 кроки до вступу

Для отримання такого ЗАПРОШЕННЯ Вам потрібно переслати до університету електронною поштою:  slavalevcenko1984@gmail.com, або за телефоном:  +380665784443 (Viber, Telegram, WhatsApp)

 • копію закордонного паспорта;
 • копію освітнього документа про закінчення школи чи іншого навчального закладу;
 • підписати угоду на обробку персональних даних (текст угоди додається).

ЗАПРОШЕННЯ (на спеціальному бланку) оформляється протягом 2-х днів після розгляду наданих документів та позитивного рішення комісії. У ньому зазначаються: персональні дані кандидата; країна отримання візи; вид навчання – професійна підготовка відповідно до обраної спеціальності, мовна підготовка та ін.

ОРИГІНАЛ ЗАПРОШЕННЯ передається кандидату особисто після оплати бланка запрошення, процедури його оформлення, візової підтримки та вартості пересилки адресату експрес-поштою (DHL або TNT) за встановленим тарифом. Квитанція про оплату всіх витрат реєструється у спеціальному журналі.

ЗАПРОШЕННЯ на навчання можна також отримати через наших агентів – представників, які мають офіційну довіреність та повноваження університету на право набору іноземних громадян.

ЗГОДА НА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Після отримання ЗАПРОШЕННЯ на навчання Вам слід:

 1. звернутися до Консульського відділу Посольства України в країні, зазначеній у ЗАПРОШЕННІ та дізнатися, які документи Вам потрібно подати для отримання студентської візи (тип D);
 2. підготувати зазначені документи з урахуванням вимог Консульства;
 3. подати їх до Консульства України самостійно або через посередницьку фірму;
 4. отримати у Консульстві студентську візу та легалізувати у ньому Ваші освітні документи;

Документи для зарахування на навчання за обраною спеціальністю

Для зарахування на навчання за обраною спеціальністю (освітньою програмою) іноземний громадянин зобов'язаний:

 1. Надати необхідний перелік документів (поданий нижче).
 2. Підписати заяву – зобов'язання щодо необхідності подання освітніх документів для визнання (нострифікації) та встановлення еквівалентності про освітньо – кваліфікаційний рівень навчання.
 3. Підписати угоду на опрацювання персональних даних.
 4. Підписати контракт на навчання із університетом.
 5. Сплатити за навчання за навчальний рік.

Перелік необхідних документів для зарахування:

 1. Заява.
 2. Освітні документи (СКАН_КОПІЯ), на підставі яких здійснюється зарахування на навчання. Додаток до освітнього документа (СКАН_КОПІЯ) з оцінками з вивчених дисциплін.
 3. Академічна довідка, видана українським чи зарубіжним навчальним закладом (у разі відновлення чи переведення на старші курси навчання).
 4. Оригінал та копія освітнього документа про попередній рівень вищої освіти – диплом бакалавра (при вступі до магістратури).
 5. Копія паспорта, перекладена українською мовою та завірена нотаріально.
 6. Поліс медичного страхування
 7. 4 фотографії розміром 30х40 мм.

ВАЖЛИВО! Освітні документи (пункти 2-5) мають бути офіційно засвідчені в країні їх видачі, перекладені українською мовою з нотаріально засвідченим перекладом та легалізовані у Консульстві України.

Документи для зарахування на навчання для мовної підготовки

Для зарахування на навчання для мовної підготовки Вам потрібно надати такі документи:

 • освітні документи (оригінал та копія), на підставі яких здійснюється зарахування на навчання;
 • додаток до освітнього документа (оригінал та копія) з оцінками з вивчених дисциплін;
 • копія паспорта, перекладена українською мовою та завірена нотаріально;
 • поліс медичного страхування;
 • 4 фотографії розміром 30х40 мм.

ВАЖЛИВО! Освітні документи мають бути офіційно засвідчені в країні їх видачі, перекладені українською мовою з нотаріально засвідченим перекладом та легалізовані у Консульстві України.

Зарахування іноземних громадян на мовну підготовку здійснюється за наявності у них документів про повну середню освіту, яка була отримана за межами України.

.

Новини факультету

Декан факультету

Левченко Ярослава Сергіївна

 

 

 

ауд. 201 (2-й поверх), 

         корпус ФПІГ

тел.  057-707-36-80, 

моб.тел.  +380665784443 ,

е-mail: slavalevcenko1984@gmail.com

Фірми-партнери

1. ППФ «ДЕН» - директор Ребрін Андрій Анатолійович,  Внешняя ссылка открывается в новом окнеhttp://www.education-in-ukraine.com     +38 063 6382131

2. ПФ «Манафко» - директор  Ziara Tamir Khosni Khamed, +380930407025 Открывается окно почтовой программы для отправки emailmanafko.in.ukraine@remove-this.gmail.remove-this.com

3. ТОВ «МАГРИБ» - директор Оурден Юссеф, +380933317157 youour445@remove-this.gmail.remove-this.com

4. ПП  «Адванта» - директор Голубов Євген  Открывается окно почтовой программы для отправки emailadvanta@remove-this.ukr.remove-this.net

Внешняя ссылка открывается в новом окнеwww.advanta.org.ua   +380676136917 +380635523998 +380963884008