НОВОСТИ

Опубликовано:

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Щорічно 14 грудня відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Його започатковано в Україні згідно з Указом Президента України від 10 листопада 2006 р. № 945/2006: «…з метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого...

Опубликовано:

Нагородження працівників кафедри

Колектив кафедри українознавства вітає з нагородженням доцента кафедри Олешко Наталію Петрівну знаком "Почесний викладач ХНАДУ (ХАДІ)" та завідувача кабінетом Чернову Ларису Федорівну почесним знаком « За видатні заслуги перед колективом ХНАДУ» ІІІ ступеня.

Опубликовано:

Віртуальне свято української мови «Катеринин день»

Кафедра українознавства факультету підготовки іноземних громадян запрошує всіх на віртуальне свято української мови «Катеринин день».

Долучайтесь до перегляду на нашому ютуб каналі завтра 7 грудня о 9-00

Опубликовано:

Безкоштовні дистанційні курси «Українська мова для ЗНО за 24 заняття»

Кафедра українознавства факультету підготовки іноземних громадян пропонує абітурієнтам відвідувати безкоштовні дистанційні курси «Українська мова для ЗНО за 24 заняття».

Опубликовано:

Міжнародна науково-практична онлайн-конференція

Доцент кафедри українознавства Н.П. Книшенко взяла участь у Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «Мова в професійному вимірі: комунікативно-культурний аспект» (м. Харків, 9 листопада 2021 року) на базі  Національного університету цивільного захисту України. 

 

 

Опубликовано:

Дистанційна участь у науково-методичному семінарі

Доцент кафедри українознавства Н.П. Книшенко у межах реалізації проєкту «Цифровий освітній простір: українсько-польський досвід» взяла дистанційну участь у науково-методичному семінарі, що відбувся 18 – 22 жовтня 2021 року на базі Донбаського державного педагогічного...

Опубликовано:

День пам’яті жертв Голодомору в Україні

Кожного року в День пам’яті жертв Голодомору в Україні традиційно запалюють свічку  пам’яті тим, хто чинив опір сталінській репресивно-каральній системі та загинув від Голодомору. 

Треба зауважити, що Україна – перша країна, що спромоглася розповісти всьому світу про злочини...

Опубликовано:

Олімпіади з української мови–2021

ЯКЕ ПРЕКРАСНЕ РІДНЕ СЛОВО!

ВОНО – НЕ СВІТ, ВОНО – СВІТИ…

Колектив кафедри українознавства вітає студентів-переможців олімпіади з української мови–2021, учасників від ХНАДУ в подальших міжнародних мовно-літературних конкурсах!

Олесь Гончар писав: «Щоб мова тобі повністю...

Опубликовано:

ХХІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ:

ЗАГАЛЬНОУНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ ФОРМАТ УЧАСТІ

Опубликовано:

День української писемності та мови!

Колектив кафедри українознавства щиросердно вітає студентство з Днем української писемності та мови!

 

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ УСІХ ФАКУЛЬТЕТІВ ХНАДУ!

 

10 листопада 2021 року (середа) на платформі ZOOM у дистанційному форматі відбудеться традиційна олімпіада з української мови, на...

"Україна у війні". З нагоди Дня захисника України 16 жовтня відбулася зустріч студентів 1-го курсу дорожньо-будівельного та механічного факультетів із майданівцем, учасником АТО-ООС Олександром Волохом, що була організована завідувачем кафеди українознавста Нікуліною Нелею Василівною та доцентами кафедри Олешко Наталією Петрівною та Книшенко Наталією Петрівною.