Cтудентське життя

     Виховна робота кафедри багатоаспектна і проводиться на високому професійному рівні. Багато викладачів кафедри мають великий досвід роботи та спілкування з іноземними студентами і тому користуються загальною повагою та авторитетом серед студентів. Викладачі кафедри можуть спілкуватись із студентами англійською, французькою, арабською мовами, що допомагає вирішувати проблеми студентів, пов’язані із адаптуванням іноземців в ХНАДУ з моменту їх приїзду в Україну.

     Щоб зробити пізнання наук на нової для іноземних студентів мові більш захоплюючим і підвищити мотивацію до навчання, кафедрою проводяться такий цікавий захід, як "Інтелект-шоу".

     У гуртожитку №3 для іноземних студентів кілька разів на рік бувають  тематичні дні кафедри з використанням наочних презентацій, різноманітних демонстрацій та ін.

     Систематично здійснювалось вітання всіх іноземних студентів з національними святами особисто та у письмовій формі з використанням святкових листівок.

     Організовуються екскурсії до інших закладів вищої освіти, до музеїв, історичних куточків міста Харкова.

    Ми розуміємо, що життя студента повинно бути насиченим і різноманітним. І дуже хочемо, щоб, де б надалі він не був, наша Україна залишилася в його серці.