Цимбал Тетяна Миколаївна

Прізвище, ім’я, по батькові: ЦИМБАЛ ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА

Посада: старший викладач кафедри мовної підготовки

Електронна пошта: tsimbal.tn@remove-this.gmail.remove-this.com

Внешняя ссылка открывается в новом окнеORCID

Внешняя ссылка открывается в новом окнеМетодичний кабінет

Освіта: закінчила філологічний факультет Харківського державного університету імені О.М. Горького (нині Харківський національній університет імені В.Н. Каразіна) у 1985 році, отримала диплом за спеціальністю «Російська мова та література», кваліфікація «Філолог. Викладач російської мови та літератури. Викладач російської мови як іноземної».

Працює в ХНАДУ з 1985 року: -1985-1989 р.р. – старший лаборант деканата по роботі з іноземними студентами; викладач російської мови як іноземної (погодинна оплата); -1989 – 1991 р.р. – старший лаборант кафедри російської мови; викладач російської мови як іноземної (0,5 ставки); - 1991-2002 р.р. – викладач кафедри педагогіки, психології та мовної підготовки; - з 2002 року – на посаді старшого викладача кафедри мовної підготовки; - з 2004 року – заступник декана факультету підготовки іноземних громадян (базові факультети).

Навчальна діяльність: викладає дисципліну «Російська мова як іноземна», «Українська мова як іноземна».

Бере активну участь у науковій роботі, розробці підручників та навчально-методичних посібників. Нею опубліковано понад 50 наукових та навчально-методичних робіт. Є співавтором підручника «Мы учим русский. Учебник для начинающих изучать русский язык», навчального посібника з російської мови для іноземних студентів 1 курсу «Грамматика в таблицах и упражнениях. Корректировочный курс», а також є автором ряду методичних вказівок з російської мови для самостійної роботи іноземних студентів, для проведення модульних та екзаменаційних робіт(економічний профіль).

Наукові інтереси: актуальні проблеми мовної підготовки іноземних студентів в умовах інформаційного суспільства; проблеми впровадження інформаційно-коммунікаційних технологій в процесс навчання та розвитку автономії студентів.