Божко Наталія Михайлівна

БОЖКО НАТАЛІЯ МИХАЙЛІВНА – доцент кафедри мовної підготовки.

Кандидат філолог. наук, доцент.

Електронна адреса: nmb51mail@remove-this.gmail.remove-this.com

Внешняя ссылка открывается в новом окнеGoogle Academy

Внешняя ссылка открывается в новом окнеORCID 

Внешняя ссылка открывается в новом окнеМетодичний кабінет

Освіта вища. Закінчила Харківський національний університет ім. В.Каразіна (в той час Університет им. М.Горького) за спеціальністю філолог, викладач російської мови та літератури.

У 1994 році захистила кандидатську дисертацію з філології «Семантика імен артефактів у сучасній російській мові» . У 1996 році присвоєно вчене звання доцента кафедри україно – та слов'янознавства.

З 1979 по 2012 рр. працювала у Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім.Петра Василенка (раніше Харківський інститут механізації та електрифікації сільського господарства) викладачем, старшим викладачем, доцентом.

З 2012 по теперішній час працює доцентом кафедри мовної підготовки Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

Є автором 167 наукових, науково-методичних статей та посібників, серед яких : збірок методичних рекомендацій та розробок – 25, навчальних посібників – 13, монографій - 3(1- одноосібна).

Сферою наукових інтересів є міжкультурна комунікація та особливості навчальної та методичної роботи зі студентами-іноземцями з країн дальнього та ближнього зарубіжжя.

Постійно підвищує свій рівень підготовки, вивчає наукову літературу за фахом, бере участь у багатьох семінарах та конференціях міського, республіканського та міжнародного рівня, керує роботою молодих викладачів кафедри.

Вже кілька років є відповідальним секретарем Міжнародного науково-методичного семінару «Ключові аспекти формування у полікультурному середовищі іншомовної комунікативної компетенції сучасного студентства».