Ви тут: Кафедри / Філології та лінгводидактики / Профорієнтаційна діяльність
Русский
English
Deutsch
Français
Wednesday, 20-03-2019

Факультет транспортних систем ХНАДУ: можливості і перспективи для абітурієнта

Всі факультети Харківського національного автомобільно-дорожнього університету можуть запропонувати абітурієнтові цілий спектр цікавих і затребуваних спеціальностей. Але якщо українські випускники мають багато можливостей дізнатися подібну інформацію, для іноземних слухачів, навіть тих, хто вчиться на підготовчому відділенні ХНАДУ, але не володіє повною мірою російською та українською мовою, важко зробити правильний вибір і визначитися з майбутньою професією. Тому слід проводити спеціальну роботу зі студентами-іноземцями, розповідати їм про ті можливості, які пропонує наш університет у сфері вищої освіти.

З цією метою на початку травня на факультеті підготовки іноземних громадян було проведено лекцію-презентацію на тему «Логістика – перспективна професія». К.т.н. Д.М.Копитков, доцент кафедри транспортних технологій факультету транспортних систем, розповів про те, яку освіту можна отримати на його факультеті, наскільки котирується цей диплом на міжнародному рівні і які перспективи відкриваються перед молодими фахівцями, що закінчили факультет транспортних систем за спеціальністю «Логістика» . Іноземних слухачі, студенти груп інженерно-технічного профілю, з цікавістю слухали про те, як отримати цю актуальну в сучасному світі і досить прибуткову професію. Ті зі студентів, хто вже вирішив здобувати вищу освіту в нашому ВНЗ, активно цікавилися почутим, задавали додаткові питання і просили інформацію про факультет і спеціальності російською або англійською мовою. Ті ж, кому ще тільки належить визначитися з майбутнім місцем навчання, звернули особливо пильну увагу на ХНАДУ.

Ми сподіваємося, що надалі подібні лекції профорієнтаційної спрямованості стануть доброю традицією на факультеті підготовки іноземних громадян, а співробітники ХНАДУ, представники як ФТС, так і інших факультетів, будуть раді поділитися інформацією про свої спеціальності, залучаючи таким чином нових абітурієнтів з різних країн світу.