You are here: News / Творчість
Русский
English
Deutsch
Français
Sunday, 19-05-2019

Інтелект-шоу 2017

     5 травня 2017 р. на факультеті підготовки іноземних громадян проходило свято знань  - «Інтелект-шоу».  

     «Інтелект-шоу» - це один з підсумкових елементів системи мовної і фундаментальної підготовки іноземних студентів, розроблений і запроваджений кафедрою. Головна мета заходу – надати можливість студентам в ігровій формі не лише продемонструвати свої  знання з фундаментальних дисциплін, креативність та вміння логічно мислити, а насамперед, показати як за час навчання в Україні вони засвоїли наукову і спеціальну лексику і термінологію, навчилися формулювати і висловлювати свої думки і навіть мислити іноземною для них мовою.

Творчий конкурс 2016

ТВОРЧИЙ КОНКУРС ФРАНКОМОВНИХ ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ ХАРКОВА У ХНАДУ

    На факультеті підготовки іноземних громадян Харківського національного автомобільно-дорожнього університету 19 березня 2016 року проведено творчий конкурс за участю франкомовних іноземних студентів міста Харкова. У заході прийняли участь близько 150 іноземців. Гостей і учасників конкурсу привітав проректор університету проф. Г.І.Тохтар.

   Родзинкою конкурсу було дефіле за участю іноземних студентів (чоловіків і жінок) у національних костюмах країн, що вони представляли, та показ молодіжного стилю одягу. Учасники заходу отримали сертифікати, а переможців, яких визначало журі конкурсу, нагороджено грамотами. Під час конкурсу виступали співаки і музиканти з числа іноземців. Публіка тепло вітала і рукоплескала учасникам. Це була мандрівка у чаруючий світ культур різних країн. Навчання у ХНАДУ – це не тільки наполеглива робота, але й чудовий відпочинок.

Навруз 2016

КОНЦЕРТ ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ У ХНАДУ З НАГОДИ СВЯТКУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ НОВРУЗ 21 БЕРЕЗНЯ 2016 РОКУ

   Іноземні студенти шанують традиції своїх країн. На факультеті підготовки іноземних громадян Харківського національного автомобільно-дорожнього університету 21 березня 2016 року проведено концерт, організований іноземними студентами міста Харкова, з нагоди святкування Міжнародного дня Новруз (Нового року за астрономічним сонячним календарем у іранських і тюркських народів). Гостей і учасників концерту привітав проректор університету проф. Г.І.Тохтар, представники товариств і земляцтв. Іноземні студенти з Туркменістану, Узбекистану, Азербайджану, Казахстану, Таджикистану та інших країн Сходу розповіли про святкування Нового року в своїх країнах, висвітлюючи найбільш цікаві традиції святкування. Іноземні студенти продемонстрували національні костюми на фоні презентацій своїх країн. Особливу увагу привернув стіл з національними стравами. Гості й учасники мали приємну можливість скуштувати солодощі, національні напої, насолодитися іншими національними блюдами, які за традицією готують до новорічного столу.

    У концертних номерах були представлені пісні, що виконувалися на рідних мовах, й танці країн-учасників. Глядачі отримали велике задоволення від знайомства з традиціями і звичаями представлених країн, від безпосереднього спілкування з різноманіттям східних культур, а іноземні студенти неначе побували на батьківщині.

    Творчий захід було організовано студентською радою факультету підготовки іноземних громадян ХНАДУ за участю інших іноземних студентів з ХНЕУ, ХНУРЕ, ХНМУ, Національного університету цивільного захисту України та ін.

Ректорат ХНАДУ вітає іноземних студентів з Міжнародним днем Новруз!