You are here: News / Наука
Русский
English
Deutsch
Français
Sunday, 19-05-2019
Міжнародна студентська конференція на ФПІГ

   У Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті на факультеті підготовки іноземних громадян 7-8 квітня 2016 року відбулась Міжнародна студентська конференція «Мовна особистість в полікультурному світі», співорганізаторами якої були також Міністерство освіти і науки України, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна та Інститут модернізації змісту освіти. У роботі конференції прийняли участь громадяни Марокко, Китаю, Йорданії та багатьох інших країн. Робочими мовами конференції були українська, російська та англійська.

   За запрошенням кафедри філології ФПІГ у конференції прийняли участь студенти з Техаського університету А&М Університет-Комерс, США, на чолі з керівником делегації проф. Робертом Родрігезом. Засідання секцій конференції було проведено як на факультеті підготовки іноземних громадян, так і на механічному факультеті за участю кафедри іноземних мов №2. Учасники конференції мали можливість ознайомитися з доповідями, поспілкуватися за темами своїх досліджень, розширити знання і поділитися враженнями від доповідей. У рамках конференції було проведено круглий стіл, на якому перед науково-педагогічними співробітниками університету, аспірантами та студентами, які володіють англійською мовою, з доповіддю про вищу освіту США виступив проф. Родрігез. Велику зацікавленість викликали проблеми вищої школи США, умови участі у грантах і освітніх програмах. Учасники конференції отримали грамоти і дипломи по номінаціям і сертифікати. Найбільш цікаві наукові статті опубліковано у збірці наукових робіт конференції.

Бажаємо всім учасникам конференції подальших успіхів у студентській науково-дослідницькій діяльності!

Деканат ФПІГ, Адміністрація ХНАДУ

Міжнародна студентська науково-практична конференція ХНАДУ

      11 квітня 2017 р. відбулась міжнародна студентська науково-практична конференція «Проблеми і перспективи академічної адаптації іноземних студентів». 

     У роботі конференції взяли участь студенти з Марокко, Ірана,  Монголії, Гвінеї, Камеруну, Іорданії. Прийшли також, щоб взяти участь у конференції студенти з НТУ «ХПІ» і "ХІРЕ".

     Виступи доповідачів супроводжувалися демонстрацією відео і слайд-шоу. Це зробило доповіді не тільки цікавими, але і більш зрозумілими для іноземних студентів. Усі доповіді викликали великий інтерес у слухачів, а деякі і живу дискусію.